User:Jon/Expandbox: Difference between revisions
< User:Jon
No edit summary |
{| role="presentation" class="mw-collapsible" |- | Lorem | ipsum |- | dolor | sit |} |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| role="presentation" class="mw-collapsible" | |||
|- | |||
| Lorem | |||
| ipsum | |||
|- | |||
| dolor | |||
| sit | |||
|} | |||
Revision as of 11:29, 27 February 2019
| Lorem | ipsum |
| dolor | sit |